ANA PAKETLER

+Net

Full Cep Paketi

Full Cep paketinde tüm kanallar, Premier Lig ve NBA’in heyecan dolu karşılaşmaları, en yeni filmlerden belgesellere kadar her şey var! Üstelik tam 10 GB interneti de içinde.

+Net

+Net Paketi

+Net paketiyle, en sevilen yerli TV kanallarını webden, cepten, tabletten sabit internet bağlantısı ile izleyebilirsiniz. Ayrıca “Kirala izle” filmlerden dilediğinizi kiralayabilirsiniz.

Cep

+Cep Paketi

+Cep paketiyle, en sevilen yerli ve yabancı TV kanallarını ve onlarca “Seç İzle” filmini cepten, tabletten, webden Wi-Fi veya Turkcell 3G bağlantısı ile izleyebilirsiniz. Ayrıca “Kirala İzle” filmlerinden dilediğinizi kiralayabilirsiniz.

*9.90’lık paket ücreti faturanıza TV+ Aboneliği (3.90TL) ve 5GB TV+ İnternet Aboneliği (6TL) olarak yansır.
**İlk 30 gün ücretsiz kampanyası servise yeni gelen kullanıcılar için geçerlidir.

Cep

Turkcell TV+ Giriş Paketi

Aile

Turkcell TV+ Aile Paketi

Extra

Turkcell TV+ Extra Paketi

EKSTRA PAKETLER

Sinema TV

Sinema TV Paketi

SinemaTV kanalları ile yüzlerce film ve diziye ulaşabileceğiniz Sinema Hemen sizleri bekliyor!

Detay

Eğlence

+Eğlence

Yüzlerce film, en popüler diziler, plus kategorisinde sizin için seçilen videolar +Eğlence paketiyle hayatınıza renk katacak. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

Sağlık

+Sağlık

Dr. Aytuğ Kolankaya ve uzman doktorların sağlıkla ilgili merak ettiğiniz soruları cevapladığı videoları izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

Çocuk

+Çocuk

Çocukların eğlenirken yepyeni şeyler öğreneceği eğitici videolar bu pakette. Üstelik Turkcell TV+ Ev ve Ev Eğlence Paketi kullanıcılarına ücretsiz! Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

+Akademi

+Akademi

Turkcell Akademi’nin hazırladığı İnovasyon, Kişisel Gelişim ve Liderlik alanlarında aradığınız tüm eğitim videoları bu pakette!Web’den ve cep telefonlarınızdan izleyebileceğiniz +Akademi, tüm cep veya web paketine sahip Turkcell TV+ kullanıcılarına ücretsiz! Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

+Ek Profil Paketi

+Ek Profil Paketi

Aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. +Ek Profil Paketi ile ekstra 1 ek profil oluşturma hakkı alabilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

+100 Saat Kayıt Paketi

+100 Saat Kayıt Paketi

Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +100 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay

+250 Saat Kayıt Paketi

+250 Saat Kayıt Paketi

Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +250 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur. Turkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.

Detay